AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-04-2022 16:42:27

SINDIRGI’DA AK PARTİ RÜZGARI ESTİ…

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı,“30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının yirminci gününde Sındırgı’daydı.

 

SINDIRGI’DA AK PARTİ RÜZGARI ESTİ…

 

AKPARTİ BALIKESİR RAMAZAN PROGRAMI SINDIRGI İLÇESİ İLE DEVAM ETTİ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına Sındırgı ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti Milletvekili Adil Çelik, BBB Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Ak Parti İl Yönetimi, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kuz, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının yirminci gününde Sındırgı ilçesinde gönülleri fethetti.

 

AK PARTİ SINDIRGI’DA RESMİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ…

Sındırgı Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Teşkilatının, ilçe teşkilatını ziyaretiyle başladı. Program ile ilgili yapılan toplantının ardından Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilat üyeleri, Cumhur İttifakı ortakları MHP Sındırgı İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Burada MHP İlçe Başkanı İsmail Tavşanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Sındırgı hakkında değerlendirmelerde  bulunuldu. Daha sonra Ak Parti İl Teşkilatı "Doğal Şehir" Sındırgı da  esnafları ziyaret ederek ramazanlarını kutladı, hayırlı işler diledi. Sındırgı Kaymakamı Zafer Oktay’ı ziyaret Ak Parti İl Teşkilatı, ardından ilçe Müftüsü Sami Türkel’i de ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sındırgı Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Durmaz’ı da ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, BBB Başkanı Yücel Yılmaz ve Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, tarım ve tarıma yapılan desteklerle ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

 

SINDIRGI ÇOCUK İFTARI’NA YOĞUN KATILIM…

Ak Teşkilat, Ak Parti’de önceden görev alan dava arkadaşlarını da ziyaret ederek istişarede bulundu. Sındırgı ramazan programı esnaf ziyaretlerinin ardından hane ve engelli aile ziyaretleriyle devam etti. Akşam üzeri Sındırgı Merkez’de kurulan Çocuk İftarı programın katılan Ak Parti İl Teşkilatı, sıcak yemek ikramına yardımcı olduktan sonra çocuklar ile birlikte oruçlarını açtılar. İftar sofralarında çocuklarla birlikte olan Ak Teşkilat, sohbet eşliğinde güzel bir iftar gerçekleştirdi.

 

YÜREĞİR, AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BASTI…

Yüreğir Mahallesi’nde teravih namazını kılan Ak Teşkilat namaz sonrası kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşların ramazanlarını tebrik etti. Köy Merkezi’ndeki kahvehanede toplanarak halkın sorunlarını dinlediler. Yüreğir Mahalle sakinlerinin Ak Parti’lilere gösterdiği sıcak ilgi görülmeye değerdi. Başkanlar burada vatandaşların Ramazanlarını tebrik ederek, Sındırgı’ya dönüş yaptılar.

 

EKREM BAŞARAN, “ÇOCUKLARLA BİRLİKTE İFTAR ETMENİN KEYFİNİ YAŞADIK”

Dönüş öncesi bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bugün günlerden Sındırgı. On dokuzuncu ilçemizi ziyaret ediyoruz. Nasip olursa yarın Gömeç ile beraber ilçe programlarımızı tamamlamış olacağız. Ondan sonra Balıkesir merkezde faaliyetlerimize devam edeceğiz. Öğleden sonra Sındırgı’ya geldik. Mülki erkanı ziyaret ardından teşkilat ziyaretimiz ve sahadaki esnafımızı, halkımızı, milletimizi ziyaretlerle programımıza devam ettik. Bugün iftarımız çok güzel bir ortamda gerçekleşti. Çocuklarla beraberdik. Yaklaşık 1500 çocuğumuzla iftar ettik bu akşam. Sındırgı meydanımızda Ekrem Başkanımız çok güzel bir organizasyon gerçekleştirmiş. Çocuklarla birlikte iftar etmenin keyfi bir başka güzel. Bugün Sındırgı’da bunu yaşadık. İftardan sonra yine ziyaretlerimiz devam etti.

 

EKREM BAŞARAN: “SINDIRGI, AK PARTİ’NİN KALESİ..”

Teravih namazı için de Yüreğir mahallemize geldik. Şimdi de namaz sonrası Yüreğir Mahallemizde kahvehane sohbetimizi gerçekleştiriyoruz. Sındırgı her şeyiyle Ak Parti’nin kalesi. Biz Belediye Başkanımıza burada yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir’imizin katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yine sıcak yemek TIR’ımız, Kültür TIR’ımız, Gıda kolisi yardımlarımız, Akülü araba yardımlarımız Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu yardımlar. Artık rutin hale geldi. Bundan çok mutluyuz, gururla ifade ediyoruz açıkçası.

 

“YÜREĞİR’E DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK…”

Yüreğir’de de şimdi halkımızı dinleyeceğiz. İstekleri, talepleri nelerdir. Nasıl katkıda bulunabiliriz ona bakacağız. Yüreğir bu bölgede ciddi manada tarımsal faaliyeti olan, kornişon turşuluk üretiminde ciddi katkısı olan bir beldemiz. Biz de bu ürünün daha değerlenmesi ve bölge ekonomisine katkıda bulunması için her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Yolla ilgili sıkıntıları var onları da en kısa zamanda halledeceğiz. Sındırgı’ya teşekkür ediyoruz, bekle bizi Gömeç diyoruz” dedi.

 

Ak Parti İl Başkanlığı’nın Sındırgı Ramazan programı, Yüreğir ziyaretinin ardından Sındırgı Belediyesi’nde günün değerlendirme toplantısıyla devam etti. Ardından tüm teşkilat mensupları sahurlarını yaparak ilçeden ayrıldılar.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.