AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-08-2020 15:02:08

MİLLETVEKİLİ UYGUR KEPSUT VE DURSUNBEY’DE TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Kepsut ve Dursunbey ilçelerinde temaslarda bulundu.

İlçe ziyaretleri kapsamında ilk durağı Kepsut olan Uygur, öncelikle AK Parti Kepsut İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nail Bakioğlu, Ayfer Özsoy ve Gonca Erdem ile birlikte teşkilat ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Ardından Kepsut Belediye Başkanlığına geçen Milletvekili Uygur burada İsmail Cankul’dan ilçede yürütülen faaliyetler ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Belediye personeli ile selamlaşan Uygur, çalışmalarında başarılar diledi. 

MİLLETVEKİLİ UYGUR, KEPSUT SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kepsut’ta Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunan Milletvekili Uygur şunları ifade etti; “Teşkilatımızla bir araya gelmek ve ilçemizdeki çalışmaları yakından görmek amacıyla Kepsut’a geldik. Sanayi bölgemizde Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz ve Kepsut Belediyemizin yapımını üstlendiği asfalt ve parke taşı yol çalışmalarını yerinde gördük. Sanayi esnafımızı tek tek ziyaret ederek selamlaştık, hasbihal ettik. Pandemi ile mücadelede başarılı bir süreç yöneten hükümetimizin ekonomik yatırımları hakkında esnafımızla istişarelerde bulunduk. Devletimiz daima milletimizin yanındadır. İnşallah devlet millet ele ele bu sürecin de üstesinden geleceğiz” dedi. Uygur son olarak Kepsut sokaklarında hemşehrileriyle selamlaştı, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Milletvekili Uygur ilçe ziyaretleri kapsamında ikinci durağı olan Dursunbey ilçesinde, ilk olarak İlçe Başkanlığında teşkilat ile bir araya geldi. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, İlçe Başkanı Üzeyir Sali, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kireç, İl Yönetiminden Koordinatör Hakkı Erdem ve teşkilat ile ilçedeki çalışmaları değerlendirdikleri bir toplantı gerçekleştirdiler. Ardından Dursunbey Belediyesini ziyaret ederek Başkan Ramazan Bahçavan ile ilçedeki çalışmalar ve yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Organize Sanayi Bölgesinde gelinen son durum hakkında Başkan Bahçavan’dan detaylı bilgi alan Uygur, yeni hizmet binasını da gezerek Belediye personeliyle selamlaştı. Milletvekili Uygur ziyaretiyle ilgili şunları kaydetti: “Teşkilatımız ve Belediyemiz burada hemşehrilerimize hizmet için ilçemizde son derece önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Biz uyum içinde, birlik ve beraberlik içerisinde hemşehrilerimize hizmet etmek için gece gündüz gayret ediyoruz. Her şey Balıkesir için, her şey memleketimiz için. Bu birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum. Bugün partimize emek vermiş iki abimizin işyerlerini ziyaretimizde gördüm ki; bu kutlu dava 19. yılına bu birlik ve beraberlik ruhuyla ulaştı. İlçe ziyaretlerimiz esnasında sokak sokak gezerek, esnafımızla, hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bugün de güzel ilçelerimizde bizleri daima samimiyetle, güleryüzle karşılayan kıymetli hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Son olarak MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Erdem Özer’in fabrikasını ziyaret eden Milletvekili Uygur, fabrikanın ilçenin istihdamına ve gelişmesine büyük katkısı olduğunu ifade ederek, çalışmaları izledi ve işçilerle selamlaştı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.