AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-01-2021 16:24:26

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR “HİZMET SEVDAMIZ İLE DURSUNBEY YATIRIMCILARIN CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Dursunbey ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, geçtiğimiz 2019 yılında bulunduğu girişimlerle yapımına büyük emek harcadığı, kaynağını Millî Eğitim Bakanlığı'ndan sağladığı 24 derslikli imam hatip ortaokulunun inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Aydemir yaptığı incelemelerin ardından; "İlçemizin eğitim açısından önemli bir açığını kapatacak olan okulumuzla dev bir eseri  daha Dursunbey'e kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

DURSUNBEY OSB ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Balıkesir milletvekili Pakize mutlu Aydemir Geçen yıl Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından 17 milyon lira destek sağlayarak kurulan Dursunbey Organize Sanayi bölgesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler alan Aydemir, " Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızdan 17 milyon lira destek sağlayarak kurduğumuz Dursunbey organize sanayi bölgesinde ilk yatırımı yapacak firmanın fabrika yapımına başlandı." şeklinde konuştu.

Dursunbey ilçesinin gelişmesine büyümesine büyük önem verdiklerinin altını çizen milletvekili Aydemir şunları söyledi: " Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi ilçemizin şehrimizin gelişmesine ve ülkemizin ekonomisine katma değer ile istihdam sağlayacak büyük bir projedir. Tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun, ilçemiz için yeni yatırımlar artarak devam edecek. Yatırımcıların önünü açacak her türlü destek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm yatırımcıları Dursunbey OSB’de yatırım yapmaya davet ediyorum. Organize sanayi bölgemizin kurulmasında desteklerini esirgemeyen, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a teşekkürlerimi sunuyorum. "

AYDEMİR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Balıkesir milletvekili Pakize mutlu Aydemir Dursunbey ilçe teşkilatını ziyaret etti. Milletvekili Aydemir teşkilat ziyaretinde ilçe başkanı Üzeyir Sali, Dursunbey belediye başkanı Ramazan Bahçavan, Kadın Kolları İlçe Başkanı Fatma Kapar Kireç, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Hakan Altuntaş ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Bugüne kadar yaptıkları çalışmalarından dolayı başkanlar ve ilçe teşkilatı üyelerine teşekkür eden Aydemir bundan sonraki çalışmalarında teşkilat üyelerine başarılar diledi.

HİZMET SEVDAMIZ İLE ESELER VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Milletvekili Pakize mutlu Aydemir bugüne kadar 50 bin çocuğun faydalandığı tematik çocuk kütüphanesinin yeni yerinin devam eden inşaatını gezip çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyaretin ardından açıklamalar yapan milletvekili Aydemir: "Hizmet Sevdamız ile eserler kazandırmaya devam ediyoruz ve hız kesmeden devam edeceğiz." dedi.

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER

Dursunbey belediyesini ziyaret eden milletvekili Aydemir Belediye başkanı Ramazan Bahçavan’dan belediye çalışmaları ve yapılacak projeler hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra BALMEK'te el emeği göz nuru ile ürünler yapan kursiyer ve hocaları ziyaret eden Aydemir, Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayelerinde başlatılan sıfır atık projesi kapsamında gazete sayfalarından yapılan ve ahşabı andıran dekoratif sepetler hakkında bilgiler alan aydemir, kursiyerleri tebrik ederek, sıfır atık projesinin önemine dikkat çekti.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR'DEN AŞI OLUN ÇAĞRISI

Dursunbey Kızılay Kan bağışı merkezini de ziyaret eden milletvekili Aydemir sağlık çalışanları ile sohbet ettikten sonra vatandaşları aşı olmaları ve kan bağışı yapmaları için çağrıda bulundu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.