AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
26-04-2022 16:47:13

GÖMEÇ, AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BASTI…

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı,“30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının yirmi birinci gününde Gömeç’teydi.

 

GÖMEÇ, AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BASTI…

 

AKPARTİ BALIKESİR RAMAZAN PROGRAMI GÖMEÇ İLÇESİ İLE DEVAM ETTİ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarının 20’inci ilçesi Gömeç ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti İl Yönetimi, Ak Parti İlçe Başkanı Eşref Usla, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının yirmi birinci gününde Gömeç ilçesinde gönülleri fethetti.

 

AK PARTİ ROMANLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ…

Gömeç Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Teşkilatının, ilçe teşkilatını ziyaretiyle başladı. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Gömeç İlçe Teşkilatı tarafından çiçeklerle ve coşkulu bir şekilde karşılandı. Program ile ilgili yapılan toplantının ardından Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilat üyeleri, Cumhur İttifakı ortakları MHP Gömeç İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Burada MHP İlçe Başkanı Muammer Birdar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Gömeç hakkında değerlendirmelerde  bulunuldu. Daha sonra Gömeç Romanlar Kültür ve Dayanışma Derneği ziyaret edilerek Dernek Başkanı Kenan Say ile görüştüler. Gömeç  İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ayşe Çetin'i ziyaret edildi ve Gömeç ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ardından Gömeç  İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Engin Demir ziyaret edildi.

 

ULUBEYLER’TE TOPLU İFTAR YAPILDI…

Ak Parti İl Teşkilatı daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin Sıcak Yemek TIR’ında vatandaşlara yemek ikramında bulundu. Ardından Gömeç Pazar yeri ve esnaf ziyaretleri yapıldı. Karaağaç ve Dursunlu mahallelerini ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, burada esnafın ve vatandaşların ramazanlarını tebrik etti. Gömeç İlçesi Ulubeyler Mahallesi'nde Hacı Ahmet Pakel Vakfının düzenlemiş olduğu iftar hayrına katılan Ak Parti İl Teşkilatı, iftarda ve sonrasında vatandaşlarla sohbet ederek hal hatırlarını sordu. Ardından Hacıhüseyinler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, mahallenin sorunlarını dinledi, ramazanlarını tebrik etti.

 

GÖMEÇ’TE GEZMEDİK YER, ÇALMADIK KAPI KALMADI…

Program sonrası bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Günlerden Gömeç’ti. Öncelikle İlçe Teşkilatımızı ziyaret ettik. Resmi kurum, Pazar yeri ve esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Ak Parti Teşkilatı olarak Gömeç’te sahada olduğumuzu göstermesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum açıkçası. Eski ilçe başkanımız, kardeşimiz tüm gün yanımızdaydı. Önceki dönem Gömeç Belediye Başkanımız Kazım Arslan bizlerle birlikte ziyaretlerde bulundu. Ak Parti’de hizmet bir bayrak yarışı. Dün hizmet edenlerle bugün hizmet edenler kol kola, omuz omuza tüm Türkiye’de olduğu gibi bugünde Gömeç’te birlikte, Ak Davamız için sahadaydılar. Vatandaşımızın gönlüne dokunmak için buradayız. Bu gönül yolculuğunda onlarda gönüllerini ortaya koyarak beraber olduğumuzu göstermiş oldular. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Eşref Başkan Gömeç’te farklı bir hava oluşturmuş açıkçası. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Tüm teşkilatımız aynı şekilde, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

AK PARTİ, 20 İLÇENİN 20’SİNİ DE ZİYARET ETTİ.

İftarımızı Ulubeyler Kırsal Mahallemizde yaptık. Teravihimizi orada kıldık. Yine kahve ziyaretleri yaptık. Ulubeyler ve Hacı Hüseyinler Gömeç’imizin iki büyük mahallesi. İkisinde de vatandaşlarımızı ziyaret ederek, taleplerini dinledik, ramazanlarını tebrik ettik. Devam eden hizmetlerin bu yaz sonuna kadar yapılacağını, bitirileceğini söyledik. Bu noktada çok etkili, çok önemli bir şekilde sahaya ‘Biz bu işin arkasında varız arkadaş’ diyebilme imkanı bulduk. Gömeç güzeldi. 20 ilçemizin 20’incisiydi. Bugünün ayrı bir güzelliği, farklılığı da bu. 20 ilçemizin 20’sinde de faaliyetlerimizi tamamlamış olduk. Bundan sonra Ramazan bitesiye kadar merkez ilçelerimiz olan Altıeylül ve Karesi’de ziyaretlerimize devam edeceğiz. Gömeç’e çok teşekkür ediyoruz. Rabbim tekrar Ramazan’da buluşmayı, ramazandan sonra yine güzel faaliyetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.