AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-04-2022 16:24:02

EKREM BAŞARAN: “EDREMİT MESAJINI VERDİ; 2023’E HAZIR, BİZDE HAZIRIZ…”

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı,“30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının on ikinci gününde Edremit’teydi…

 

AK PARTİ BALIKESİR İL BAŞKANI Dt. EKREM BAŞARAN:

“EDREMİT MESAJINI VERDİ; 2023’E HAZIR, BİZDE HAZIRIZ…”

 

AKPARTİ BALIKESİR RAMAZAN PROGRAMI EDREMİT İLE DEVAM ETTİ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına Edremit ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Milletvekili Mustafa Canbey, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Ak Parti Balıkesir İl Yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının on birinci gününde Edremit’te çiçeklerle coşkulu bir şekilde karşılandı.

 

AK PARTİ EDREMİT’TE GÖNÜLLERİ FETHETTİ…

Ayvalık Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın, İl Teşkilat üyeleriyle birlikte Edremit İlçe Teşkilatının çiçekli ve coşkulu karşılamasıyla başladı. Ziyarete katılan Milletvekili Mustafa Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte İlçe Başkanlığı’nda yapılan istişare toplantısına katılım oldukça fazlaydı. Teşkilat üyeleri, Edremit Ramazan programı ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Cumhur İttifakı ortağı MHP Edremit İlçe Teşkilatını ziyaret eden Ak Partililer,  MHP İlçe Başkanımız Halil Görmen ile Edremit ve ülke gündemi hakkında istişarelerde bulunduk. Ardından Merkez’deki çarşı esnafı ziyaret edilerek Edremit Kaymakamlığına gelindi. Burada Edremit İlçe Kaymakamı Ahmet Odabaş'ı ile ilçe hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Ak Parti İl Teşkilatı daha sonra yine esnaf ziyaretlerine devam ederek Edremit Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifin de, Edremit'teki Oda Başkanlarıyla bir araya geldiler. Esnafların sorunları ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Ardından esnaf ziyaretlerine devam eden heyet, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer ile çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

 

EKREM BAŞARAN ŞEHİT POLİSİN AİLESİYLE İFTAR YAPTI…

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İlçe Başkanı ile birlikte Şehit Polis Gökhan Kıncak'ın baba ocağında ailesi ile birlikte iftar etti ve iftar sonrası sohbet ederek çay içtiler. İftar sonrası ise Edremit Gümrük Avcılar ve Atıcılık Derneği ve Edremit Merkez Avcılar ve Atıcılık Derneği ziyaretleri gerçekleştirdi. Bu ziyaretlerde Ak Parti İl Teşkilatını kalabalıklar karşıladı. Ziyarette dernek başkanları ve üyeler ile sohbet edildi. Ardından Edremit Pazartesi Pazarı'nda Büyükşehir Kültür TIR'ımızın etkinliğine katılan Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Milletvekili Mustafa Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz etkinliğe katılan vatandaşları selamlayarak birer konuşma yaptılar. Coşkunun eksik olmadığı konuşmalarda Edremitlilerin Ramazan ayı tebrik edildi.

 

EKREM BAŞARAN: EDREMİT BİZE 2023 MESAJINI VERDİ, GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ.”

Daha sonra Pazar yerinde Muhtarlarla ve halkla bir araya gelen Ak Parti Teşkilatı burada samimi bir ortamda birebir sohbet ederek halkın sorunlarını dinledi. Notlarını aldı. Pazar yerinde bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Bugünde Balıkesirimizin ilçesi Edremit’deyiz. Körfezimizin başkenti Edremit’te çok farklı bir heyecan vardı bugün. Tabii ki tüm ilçelerimiz çok güzeldi çok heyecanlıydı. Bütün ilçelerimizde yaptığımız programı, faaliyetlerimizi burada da gerçekleştirdik. Ama Edremit’te bugün çok daha farklı bir heyecan, farklı bir hava vardı. Sanki Edremit 2023’e çok sağlam bir mesaj veriyordu. Biz 2023’e hazırız. Gümbür gümbür geliyoruz. Gönül yürüyüşümüzün odağı, merkezi Edremit olacak gibi körfezde. Bize mesaj verdi açıkçası. Balıkesir İl Teşkilatı olarak Edremit’teki faaliyetimizden mutlu olduk. Gönül rahatlığıyla şunu ifade edebilirim. Biz bu işe gönül verdik, gönüller almaya geldik. Gönül verme, gönül alma hedefimize inşallah Edremit’te ulaştık diye düşünüyorum. Akşamın bu saatinde insanlarımız yanımızdan ayrılmıyorlar, hep beraber teşkilatımız, Ak kardeşlerimiz ile birlikte Ramazan’ı kutluyoruz, yürüyüşümüze devam ediyoruz” dedi.

Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatları ile Büyükşehir Belediyesi’nin Edremit’te yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantı sonrası ise Edremit Ramazan Programı etkinliği sona erdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.