AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-04-2022 16:29:15

DURSUNBEY’DE AK PARTİ COŞKUSU YAŞANDI…

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı,“30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının on dokuzuncu gününde Dursunbey’deydi.

 

DURSUNBEY’DE AK PARTİ COŞKUSU YAŞANDI…

 

AKPARTİ BALIKESİR RAMAZAN PROGRAMI DURSUNBEY İLE DEVAM ETTİ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına Dursunbey ile devam etti. Ak Parti MKYK Üyesi Ayhan Salman, Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, BBB Başkanı Yücel Yılmaz, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Ak Parti İl Yönetimi, Ak Parti İlçe Başkanı Üzeyir Sali, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının on sekizinci gününde Dursunbey’te coşkuyla karşılandı…

 

AK PARTİ’NİN DURSUNBEY PROGRAMI RESMİ ZİYARETLERLE BAŞLADI.

Dursunbey Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Teşkilatının Dursunbey İlçe Başkanlığını ziyaretiyle başladı. Ak Parti MKYK Üyesi Ayhan Salman, Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti İl Teşkilatı; Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve İlçe Teşkilatı tarafından çiçeklerle ve coşkulu bir şekilde karşılandı. İlçe Teşkilatında program ile ilgili kısa bir toplantı gerçekleştirildi. Ak Parti İl Teşkilatı esnaf ziyaretleri yaparak, Cumhur İttifakı ortağı MHP Dursunbey İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı Murat İnan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Dursunbey hakkında değerlendirmelerde  bulunuldu. Ardından, 111 Mahallesi ile Balıkesir’in en fazla Mahallesi olan Dursunbey Muhtarlar Derneği ziyaret edildi. Dursunbey Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Eser ile mahallerin sorunları üzerine değerli bir sohbet gerçekleştirildi. Ardından Pazaryeri ziyaret edilerek hem esnafın, hem de vatandaşların hal hatırları soruldu, Ramazanları tebrik edildi.

 

AK PARTİ DURSUNBEY’DE GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM ETTİ…

Daha sonra Büyükşehir Belediyesinin Ramazan nedeniyle her ilçe de hazır ettiği sıcak yemek TIR'ında yemek ikramında bulundu. Ak Parti Dursunbey’de  gönüllere dokunmaya, milletle birlikte olmaya devam etti.  Daha sonra Dursunbey İlçe Kaymakamı Rahmi Bulut’u ziyaret eden Ak Parti İl Teşkilatı, İlçe hakkında görüş alışverişinde bulundu. Akabinde Dursunbey İlçe Müftüsü Ali Öztürk ziyaret edildi. Esnaf ziyaretlerine devam eden Ak Parti İl Teşkilatı, Dursunbey Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Dayı’yı ziyaret etti. Ziyarette hem Şoför Esnafının sorunları, hem de  esnafımızı verilen desteklerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

 

BALMEK’TE KURSİYERLERLE BİRARAYA GELİNDİ…

Ziyaretin ardından esnaf ziyaretlerine devam eden MKYK Üyesi Ayhan Salman, Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı, ile birlikte Dursunbey Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Büyükşehir’in açtığı BALMEK kurs merkezini ziyaret etti. Kurs merkezinde kursiyerlerle, mesleki kurslar hakkında bir söyleşi gerçekleştirildi. Ardından hane ve ihtiyaç sahibi aile ziyaretleri yapıldı. İftarda ise Ak Parti İl Teşkilatı Dursunbeylilerin evlerine misafir olarak iftar açtılar. İftar sonrası ise Büyükşehir Belediyesi Kültür TIR’ı etkinliğine bir ziyaret gerçekleştirildi.

 

EKREM BAŞARAN: “BİZİM İŞİMİZ; MİLLETİMİZE HİZMET, ÜLKEMİZE HİZMETTİR”

Teravih namazını Selimağa Mahallesi’nde kılan Ak Parti İl Teşkilatı, namaz sonrası kahvehane ziyaretleri yaptı. Kahvehanede vatandaşları tek tek selamlayan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran burada yaptığı konuşmada hizmet etmek için burada olduklarını ifade ederek, “Bizler sizlere hizmet etmek için, memleketimize hizmet etmek için buradayız. Herkesin işi, zorluğu vs. vardır. Ama önümüzdeki günlerde dik durursak, bu 6 + 1’li zihniyete bu memleketi teslim etmezsek Allah’ın izniyle biz çok daha güzel günler göreceğiz. Bu sıkıntıları da aşacağız. Sizlerin, Milletin Partisi Ak Parti, 20 yıldır bu memlekete hizmet ediyor. Yapılamaz denilen bir çok hizmeti gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor. Bizler de AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı, önemine mütenasip şekilde ihya etmenin gayreti içindeyiz. İftar buluşmalarımızla, esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla, toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. 1000 yıllık kardeşliğimizin muhalefetin siyasi hesaplarına kurban edilmesine göz yummayacağız. Ülkemizin 2023 hedeflerini hayata geçirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

AK PARTİ AKBAŞLAR KÖYÜNDE GENÇLERLE BULUŞTU..

Daha sonra Akbaşlar Mahallesine geçen Ak Parti İl Teşkilatı, burada kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Sıcak çay eşliğinde yapılan vatandaşların dertleri ile hemhal olan, yapılacak işleri not eden Ak Parti İl Teşkilatı, Akbaşlar Gençlik Merkezi’nin açılışını yaptı. Açılışta, gençlerle sohbet eden Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ülkenin geleceğinin gençlerin elinde olduğunu söyledi. Ak Parti İl Başkanı Başaran, açılış sonrası Dursunbey ramazan programını değerlendirdi. Başaran konuşmasında; “Bugün Dursunbey’deyiz. Bugün Dursunbey çok güzel, çok bereketliydi. Dursunbey’e öğleden sonra gelerek Pazar ziyaretiyle programımıza başladı. Tüm mülki erkanı ziyaret ettik. Sahada ulaşabileceğimiz önceki dönem  ilçe başkanlarımızı ziyaret ettik. Ardından hasta ziyaretlerimiz, şehit ve gazi ziyaretlerimizi yaptık. Kıbrıs gazisi Ali Abiyi evinde, hemen onun alt tarafında 90 yaşındaki Fatma Teyzemizi ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımıza hayır dualarını iletti. Yine aynı mahalledeki bir engelli kardeşimizi ziyaret ettik. Velhasılı tüm etkinliklerimizle Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı olarak sahadaydık. Büyükşehir Belediyemizin sıcak yemek TIR’ında orada çalışan arkadaşlarımıza ikram noktasında yardım ettik, halkımızla birlikte olduk. Yine Kültür TIR’ımızın etkinliğinde vatandaşlarımızla birlikte olduk.

 

EKREM BAŞARAN: “KÖYLERİMİZDEKİ GENÇLİK MERKEZLERİ BİZE UMUT VERİYOR…”

İftardan sonra Selimağa köyümüzde teravih namazımızı kıldık, namaz sonrası da Selimağa köyümüzün sakinleriyle kahvehanede buluştuk, hasbihal ettik. Şimdi de Akbaşlar Köyünde hem kahvehane de sohbet ettik, hem de gençlerimizin oluşturmuş olduğu Gençlik Merkezi’mizde onlarla buluştuk. İnsanımızın kendi köyünde geleceğini görmesi, burada hayatını sürdürmeyi amaç edinmesi, bunun için de gayret göstermesi bizi çok mutlu ediyor. İnsanların köylerini terk ederek üç beş kuruşa çalışması çok istediğimiz bir şey değil. Herkes yerinde doymalı, yerinde mutlu olmalı diye düşünüyoruz. Gençlik Merkezleri bu açıdan bize umut veriyor. Gençlerimiz geleceği kendi köylerinde gördüğünü, bu şekilde ifade etmiş oluyor. Biz de her türlü desteği vererek gençlerimizin kendi köylerinde mutlu olmasını, spor yapmasını, halı sahalarda futbol oynamasını, iyi vakit geçirmesini temin etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Evet, bugün Dursunbey’e teşekkür ediyoruz, bekle bizi Marmara diyoruz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.