AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
01-04-2021 15:50:43

ÇOCUKLARIMIZA KÜTÜPHANE SEVGİSİNİ AŞILAMALIYIZ

29 Mart - 4 Nisan Kütüphane Haftası nedeniyle AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Atköy İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

"Eğitim ve öğretime yapılan yatırım, yarınlarımıza yapılan yatırımdır"

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, 29 Mart - 4 Nisan Kütüphane Haftası münasebetiyle Balıkesir Atköy İlköğretim okulunun sınıf kitaplıklarına kitap hediye ederek destek sağladı. Atköy İlköğretim Okulu'ndaki etkinliğe AK Parti İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Başkanı Nurten Arslan, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcıları Türkan Özcan, Ruhşan Genç, Emine Ergün Erol ve İshak Babaç, İl Yönetim Kurulu üyeleri Naim Bostan, Haydar Aydın ve İl Disiplin Kurulu Üyesi Kemal Büyükakın katıldı.

"Kütüphaneler, medeniyetin ilerlemesini sağlayan kurumsal yapılardır" diyen AK Parti İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Başkanı Nurten Arslan, "Eğitim Öğretime yapılan yatırım, yarınlarımıza yapılan yatırımdır. Kitaplar bizim ulaşamadığımız, hayal ettiğimiz her yere götürür ve hayallerimizin ufkunu açar. Her şey bir hayalle başlar. Hayal et, inan, çalış ve başarıya ulaş. İnsanlığın hafızası olan kütüphaneler bilgiye erişimi, onun kullanılmasını ve paylaşılmasını sağlayarak geçmişimizden geleceğimize uzanan güvenli bir yol inşa eder. Okuma, öğrenme, araştırma gibi kişisel gelişimi destekleyen, özgüveni güçlendiren ve donanımlı bireyler olmamızı sağlayan alışkanlıkların kazanılmasını sağlar. Üstelik bugün geldiğimiz noktada kütüphaneler bu faydaları sadece kitaplar ile değil, seminer, sergi, eğitim ve özgün etkinliklerle de sağlayan, pekiştiren yaşam alanları olmuşlardır" şeklinde konuştu.

Çocuklara kütüphane sevgisinin aşılanması gerektiğini aktaran Arslan şu ifadeleri kullandı; " Ben, Kütüphane Haftası vesilesiyle bu denli önemli bir sorumluluğu üstlenen ve özveriyle yerine getiren bütün kütüphane çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Kıymetli çalışma arkadaşlarımın bu gayretlerine, ailelerimizin çocuklarını kütüphanelere yönlendirme noktasında daha kararlı ve katılımcı bir tavır sergileyerek destek olmalarını rica ediyorum. Kıymetli yavrularımızın geleceği için AK Parti İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Birimi olarak bizlerde küçük bir katkıda bulunduk. Atköy İlköğretim Okul Müdürümüz Harun Kılıç ve Değerli Öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Yavrularımıza okuma alışkanlıklarına katkıda bulunacak kitapları okul kütüphanemize kazandırdık. Kitap bağışı için bize destek olan Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkürler. İl Başkanımız Ekrem Başaran ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz her zaman Eğitim/Öğretim ile ilgili çalışmalarda tüm Eğitimcilerimizin yanındadır. Okullarımızın kütüphanelerine kitap desteği sağlamak için çalışmalarımız devam edecek."

AK Parti İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Birimi, Atköy İlköğretim Okulu ziyareti sırasında öğretmenlere çikolata, çiçek ve kolonya hediye ederek, sınıf kitaplıklarının zenginleştirilmesi için gereken desteği vereceklerini ifade ettiler.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.