AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
31-05-2021 17:45:33

CANBEY’DEN HAVRAN VE İVRİNDİ ÇIKARMASI

*Havran’a GES ve Millet Bahçesi, İvrindi’ye Korucu Yolu Müjdesi 

*Canbey, İvrindi-Bergama-Korucu Yolu’na Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan ödenek ayrıldığının müjdesini verdi.

 

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Güne Havran Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan Milletvekili Canbey, hastanemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak “Pandemi döneminin kahramanları olan tüm sağlık çalışanlarına  teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ VE KOCA SEYİT MİLLET BAHÇESİ HAVRAN’A HAYIRLI OLSUN

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u makamında ziyaret eden Mustafa Canbey; “Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u makamında ziyaret ederek ilçemizde yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. GES projesi ve sürecini başından beri takip ettiğimiz Koca Seyit Millet Bahçemizin ihale süreci tamamlandı. Havran’ımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Havran’ın ardından İvrindi İlçesine geçen Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçede devam eden eğitim yatırımlarını yerinde inceledi. Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan Canbey; “Eğitim yatırımlarımızı artırmaya, projeleri takip etmeye devam ediyoruz. İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, İlçe Başkanımız Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Yücel, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Merve Göktaş ve Okul idarecilerimiz ile birlikte İvrindi Okullar Bölgesindeki çalışmaları ve yapımı devam eden 2 adet halı saha, 1 adet basketbol sahası ve 1 adet tenis kortu projelerini yerinde inceledik. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.

 

Devamında İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret eden Canbey, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İVRİNDİ-KORUCU-BERGAMA YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

 

“Balıkesirimizdeki yatırımları adım adım takip ediyoruz.” diyen ve İvrindi-Korucu-Bergama yol çalışmasını Bursa Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve İlçe Başkanı Muharrem Akçal ile birlikte yerinde inceleyen Canbey, “Edremit sahil yolunu Korucu yoluna bağlayan çevre yolunda son aşamaya gelindi. Toplamda 10 Milyon Lira’ya mal olan çevre yolu kısa süre içinde tamamlanacak” diyerek, “İvrindi-Korucu-Bergama yolunda ise çalışmalar kısa zaman içinde başlayacak. Ulaştırma Altyapı Bakanlığımız tarafından gerekli ödenek desteği verildi. Yolumuzdaki çalışmaların başlaması ve hızlı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

Son olarak İvrindi Belediyesi’nin İvrindi Kuzusu Damızlık Üretim Çiftliği’ni, Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve beraberindekilerle yerinde inceleyen Milletvekili Mustafa Canbey; “Meşhur İvrindi kuzumuzun genlerini muhafaza ederek, soyunun devamını sağlayan bu önemli çiftliği kuran Yusuf Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diyerek ziyaretlerini tamamladı.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.