AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-07-2020 10:54:11

Belgin Uygur'dan Altıeylül Çıkarması

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av. Belgin Uygur, Altıeylül ilçesinde hemşehrileriyle bir araya geldi. Halalca ve Pamukçu Mahallelerinde esnafı ziyaret eden Uygur, şehit ailelerine ziyarette bulundu. 

AK Parti Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Uygur, Halalca ve Pamukçu Mahallelerinde kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlarla tek tek selamlaştı. Hemşehrileriyle sohbet eden Uygur, talepleri dinledi. Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette esnafı da tek tek dolaşan Uygur, hayırlı işler diledi. Milletvekili Uygur; "Bugün Halalca ve Pamukçu mahallelerimizde hemşehrilerimle bir araya gelmekten mutluluk duydum. Bizler daima sahada, vatandaşlarımızla bir aradayız. Hem hâl hatır soruyor hem de talepleri dinliyor, çözüm üretiyoruz. Bugün esnaflarımızı ziyaret ederken özellikle kadın işletmecilerimizin çokluğundan gurur duydum. Kadınlarımızın üretimde yer alması için gösterdiğimiz çabaların sonuçlarını görüyoruz. Pandemi sürecini büyük bir başarıyla atlatan ülkemiz inşallah bundan sonraki süreçte de büyüyerek yoluna devam edecek. Covid-19 sürecinde ekonomik olarak alınan önlemlerin pozitif etkilerini görmeye başladık. Devletimizin destek paketleri ve milletimizin üstün gayretiyle beraber ekonomide toparlanma sürecine girdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi ekonomide büyük bir sıçrama dönemine girdik. Tüm dünya hem salgın hem ekonomik sorunlarla boğuşurken, biz dev yatırımlara devam ediyoruz" dedi.

Milletvekili Uygur, Halalca Mahallesinin en yaşlılarından olan Lütfiye teyze ve ailesini ziyaret etti. Son olarak ALS hastası olan İsmail Sevinç'i ziyaret ederek sağlık durumu hakkında eşinden bilgi aldı.

Uygur Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Milletvekili Uygur, Halalca Mahallesinde 1997 yılında şehit düşen Jandarma Er Serkan Eraydın'ın baba ocağına ziyarette bulunarak, anne Emine Eraydın ile sohbet etti, şehidimize dualar etti. Ardından Bayat Mahallesinde 2015 yılında şehit düşen Aydın Nazillioğlu'nun anne ve babasına ziyarette bulundu. Uygur "Gözünü kırpmadan vatanı uğruna canlarını feda eden kahramanlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Şehitlerimizin anne babaları bizim de anne babamızdır, onlar bize emanettir. Bugün 1997 ve 2015 yılında şehadete eren iki kahraman şehidimizin ailelerini ziyaret ettik, dualarla yâd ettik. Mekanları cennet olsun" dedi.

 

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.