AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
21-04-2021 21:31:13

AK PARTİ BALIKESİR İL BAŞKANLIĞI YÜRÜTME KURULU’NDA İL SEKRETERLİĞİ GÖREV TESLİM TÖRENİ YAPILDI.

“BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR, BİZ BİRİZ VE BERABERİZ”

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nda Başkan Yardımcısı olarak İl Sekreterliği görevini yürüten Mehmet Fatih Beyoğlu, görevi Abdullah Altıntaş’a devretti. Ak Parti İl Başkan Vekili Vahdettin Çiftçi başkanlığında düzenlenen törende, birlik ve beraberlik mesajı verildi.

VAHDETTİN ÇİFTÇİ: CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA YOLA DEVAM..

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’ın selamıyla konuşmasına başlayan Ak Parti İl Başkan Vekili Vahdettin Çiftçi, “Bugün burada İl başkanlığımızda gerçekleşen görev değişikliği nedeniyle biraraya geldik. Uzun yıllardır Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığında, İl Sekreterliği görevini başarıyla yürüten Sayın Mehmet Fatih Beyoğlu kardeşimiz, bugün nasip olursa Abdullah Altıntaş abimize devredecek. Fatih Bey uzun yıllardır partimizde dava şuuruyla hizmet eden bir kardeşimiz. Görev değişikliğinin sebebi, Fatih Bey kardeşimizin işlerinin yoğunluğu ve akademik kariyerinin devam etmesinden kaynaklanmaktadır. Parti içi yoğunluğumuzun çalışmalarını aksatacağı için böyle bir talebi oldu ve o nedenle böyle bir değişim gerçekleşmektedir. Bu yapılacak değişimin partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimizin, beraberliğimizin bütünleşmesine vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Eskiden süregelen temel taşı kardeşlerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda çıtayı daha yükselterek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu değişikliğin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

FATİH BEYOĞLU: BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR..

2018 yılından beri Ak Parti İl Başkanlığı’nda bu önemli görevi yürüttüğünü belirten İl Sekreteri Mehmet Fatih Beyoğlu, “Son dönemde yoğunluk kazanan akademik çalışmalarım ve iş faaliyetlerim nedeniyle böyle bir talebim oldu. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu kutsal bayrağı İl Başkanımızın onayı ile yine dava arkadaşımız Abdullah Altınbaş Bey’e devretmek üzere toplanmış bulunmaktayız. Abdullah Bey’e bu kutlu görevde başarılar diliyorum. Partimize, ilimize, davamıza kıymet katacağını düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Selam ve saygılarımla” şeklinde konuştu.

ABDULLAH ALTINTAŞ: BİZ BİRİZ, BERABERİZ, BU DAVANIN TAKİPÇİSİYİZ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı İl Sekreterliği görevine getirilen Abdullah Altıntaş açıklamasında şunları söyledi. “İl Başkanımızın tensipleriyle, Fatih kardeşimizden Başkan Yardımcılığı İl Sekreterliği görevini devralmak için toplanmış bulunuyoruz. Başkanımızın güzel dileklerine bende katılıyorum. Bu bir bayrak yarışı, bizde bayrağı aldığımız noktadan daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olacağız. İnandığımız davaya hizmet bizim için bir aşktır. Bunun için gece gündüz çalışacağız. Fatih kardeşimizden de zamanı geldiğinden gerekli destekleri isteyeceğiz. Bu bir bilgi birikimidir. Biz biriz, beraberiz, sonuna kadarda bu davanın takipçisiyiz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.