AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-04-2022 16:16:50

AK PARTİ BALIKESİR, ALTIEYLÜL’DE RAMAZAN ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ…

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının onbirinci gününde Altıeylül’deydi…

 

AK PARTİ BALIKESİR, ALTIEYLÜL’DE RAMAZAN ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ…

 

AKPARTİ BALIKESİR RAMAZAN PROGRAMI ALTIEYLÜL  İLE DEVAM ETTİ.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına Altıeylül ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Munis, Ak Parti Balıkesir İl Yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının onbirinci gününde Altıeylül’de kurum ziyaretleri gerçekleştirildi.

 

ALTIEYLÜL’DE KURUM ZİYARETLERİ YAPILDI…

Altıeylül Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın, İl Teşkilat üyeleriyle birlikte Altıeylül Müftülüğü’nü ziyareti ile başladı. İlçe Müftüsü Hayati Yelkovan’la Ramazan’da yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Ardından Altıeylül İlçe Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin’i ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve Ak Parti Teşkilatı, Altıeylül’de devletin yaptığı yatırımlar ve devam eden yatırımlar üzerine bilgi paylaşımında bulundular. Kaymakamlık ziyaretinden sonra Altıeylül Belediyesi’ne geçildi. Burada Belediye Başkanı Hasan Avcı ile yapılan sohbette, Altıeylül’de belediyenin yaptığı çalışmalar ele alındı. Altıeylül Belediyesi’nin Balıkesir’e kazandırdığı Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı. Daha sonra Cumhur İttifakı ortağı MHP Altıeylül İlçe Teşkilatı ziyaret edilerek, İlçe Başkanı Tayfun Tursun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile güncel konular üzerine değerlendirmede bulunuldu.

 

BAŞARAN: “RAMAZAN’I MİLLETİMİZLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ.”

30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi çalışarak, yaşayarak, milletimizle hemhal olarak, geçirdiklerini belirten Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Ramazan’da milletimizin sofralarına misafir oluyoruz. Onların sorunlarıyla birebir ilgileniyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızla birlikte olup, yüklerine omuz veriyoruz. Bunu da; İl Teşkilatımız, Belediyelerimiz,  İlçe Teşkilatlarımız, Mahalle Başkanlarımızla birlikte her an sahada halkımızın yanında olarak yapıyoruz. Mübarek Ramazan ayımızı, halkımızla bir olup, diri olup, birlik ve beraberlik içerisinde, yardımlaşarak geçiriyoruz. Bugünde, Altıeylül ilçemizde; İlçe Kaymakamlığımızı, Belediyemizi, İlçe Müftülüğümüzü ve Cumhur İttifakı ortağımız Altıeylül MHP İlçe Teşkilatımızı ziyaret ettik. Ak Parti İl Teşkilatı olarak Ramazan’ı dolu dolu yaşıyoruz. Bu vesile ile Ramazan-ı Şerife ulaşmanın mutluluğuyla, halkımızın Ramazan’ını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

EKREM BAŞARAN: “GÜÇLÜ TÜRKİYE HEDEFİMİZDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ”

“Ekonomik sıkıntılarımız olabilir, bu durum elbet geçecek.” Diyen Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Partimiz bugüne kadar tüm sorunların üstesinden gelmeyi bildi. Feraseti ve liyakatiyle bugün sorun gibi gözüken ekonomik nedenleri de çözecek güçtedir. Milletimiz de bunu gayet iyi bilmektedir. Çözerse ancak Ak Parti çözer demektedir.  İnşallah, Liderimizle ve milletimizle birlikte Türkiye'nin gücünü tüm dünyaya göstermeye devam edeceğiz. Güçlü Türkiye hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz.  Ramazan programlarımıza katılan tüm dava arkadaşlarıma, Belediye Başkanlarımıza ve davamızın için büyük gayret gösteren Milletvekillerimize, teşekkür ediyor ve  Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı olarak; “İman varsa, imkan da vardır” diyoruz. Ramazan’ın bereketi ve rahmetiyle, İnandığımız Yolda Durmak Yok Yola Devam inşallah” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.