• 15 TEMMUZ’U ÇİZEREK ANLATTILAR

  BALIKESİRLİLER, AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANAN MİLLİ İRADE DUVARI'NA 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ ANLATAN RESİMLER ÇİZDİ. BÜYÜK İLGİ GÖREN ÇALIŞMADA AÇIK HAVA SERGİSİ DE AÇILDI.
  Türkçe
 • AK VEKİLLERİMİZ MAZBATALARINI ALDI

  24 Haziran Genel seçimlerinde Vakit Balıkesir Vakti diyerek sözünün arkasında duran Balıkesir'liler, AK Parti'den çıkardıkları 5 Milletvekilimiz Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Pakize Mutlu Aydemir mazbatalarını alırken de yalnız bırakmadılar.
  Türkçe
 • ‘Balıkesirlilerle Yeni Bir Zafer Yazacağız’

  Gece gündüz demeden, ilçelerde ayak basmadık yer bırakmayan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, "Güçlü Türkiye'yi inşa etmek isteyenlerle, yapılanları yıkmayı vaat edenlerin yarışında Balıkesirlilerle birlikte yeni bir zafer yazacağız" dedi.
  Türkçe
 • ‘HASAN DEMİRASLAN’DAN BİR GÜNDE ÜÇ İLÇE ON KÖY’

  24 Haziran seçimleri için bir haftadan daha az bir zaman kala AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Güçlü Türkiye için çalışmalarını hızlandırdı. Bir günde üç ilçede on köy ziyaret eden Başkan Demiraslan'ın hedefi 24 Haziran'a kadar sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak.
  Türkçe
 • KÖRFEZ’E DOĞALGAZ MÜJDESİ

  BOTAŞ'ın ana iletim hattı çalışmalarını inceleyen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, Edremit Körfezi'nin doğalgaz hasretinin 2018 yılı sonunda biteceğini müjdeledi.
  Türkçe
 • ‘Cumhurbaşkanımıza En Güzel Hediyeyi Balıkesir Verecek’

  AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramlaşma töreni ve kokteyl düzenledi. İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, "Balıkesirliler ve tüm AK Parti Teşkilatları, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımıza en güzel hediyeyi vermek için hazır" dedi.
  Türkçe
 • BALIKESİR SON KURŞUNU SANDIKTA ATACAK

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, "Vatan ve onurunu korumak için Ayvalık'ta ilk kurşunu atarak milli mücadeleyi başlatan Balıkesirliler, bugün ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlere son kurşunu 24 Haziran'da sandıkta atacaktır" dedi.
  Türkçe