• ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir’e Güveniyor’

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 947. yıl dönümü dolayısıyla Ahlat'ta düzenlenen törenlerde bir araya geldiği AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan'a, yerel seçimlerde Balıkesir'deki başarının artacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.
  Türkçe
 • AK Parti’den Miting Gibi Bayramlaşma

  AK Parti Balıkesir Teşkilatı'nın düzenlediği bayramlaşma programı miting havasında geçti. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Bu birlik beraberlikle inşallah 2019 yerel seçimlerinde Balıkesir şaha kalkacak" dedi.
  Türkçe
 • ‘BU SAVAŞI HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ’

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, kendi yurdunda esir yaşamamak için milli mücadele fitilini ateşleyen Balıkesirlilerin, döviz kuru üzerinden ekonomik savaş başlatanlara, milli ve yerli sermayeye sahip çıkarak en güzel cevabı vereceğini söyledi.
  Türkçe
 • 2019 Yılında Balıkesir’i Şaha Kaldıracağız

  AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, 20 ilçe, 20 belediye, güçlü Büyükşehir ve gelişen Balıkesir hedefiyle, 2019 yılında Balıkesir'i şaha kaldıracaklarını söyledi.
  Türkçe
 • AK PARTİ TAM KADRO İLÇELERDE

  AK Parti Balıkesir teşkilatı siyasetçilerin yüzünü seçimden seçime görmeye alışan vatandaşların ezberini, teşekkür ziyaretleriyle bozdu. İl Başkanı, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı tam kadro Susurluk, Manyas, Gönen, Karesi ve Altıeylül ilçelerine çıkarma yaptı.
  Türkçe
 • ‘Demiraslan, Siyasetin Alfabesini Değiştirdi’

  AK Parti İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, siyasetçilerin yüzünü seçimden seçime görmeye alışan vatandaşların ezberini, teşekkür ziyaretleriyle bozdu. Seçimin ardından başkanı karşılarında gören vatandaşlar, "Demiraslan, siyasetin alfabesini değiştirmiş" yorumunda bulundu.
  Türkçe
 • ‘Savaştepe Yolu İçin Bakanla YakınTemas’

  AK Parti İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, Karayolları Genel Müdürü olduğu dönemde Balıkesir-Savaştepe yolu projesinde imzası olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'dan, yolun bir an önce tamamlanması için söz aldı.
  Türkçe