• ×

  İlçe Başkanı

  AKİF KANDEMİR

  Dursunbey

  1983 DURSUNBEY DOĞUMLU , BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ İNŞŞAT MÜHENDİSLİĞİ 2011 AK PARTİ İLE SİYASET HAYATINA BAŞLADI 2014 B.ŞEHİR BEL MECLİS ÜYESİ OLDU , 2016 OCAK AYINDA İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI ,MÜTEAHHİD VE MÜHENDİSLİK YAPAN KANDEMİR EVLİ 2 ÇOCUK BABASIDIR

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALP BOSTANCI

  Bandırma

  01.01.1963 YILINDA BANDIRMA'DA DOĞDUM İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ BANDIRMA'DA TAMAMLADIM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ AYDIN TURİZM İŞLETMECİLİ YÜKSEK OKULU MEZUNUYUM.TİCARİ HAYATA BANDIRMA'DA DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN ATAHAN

  Altıeylül

  1977 BALIKESIR DOGUMLUYUM.EVLI 2 COCUK BABASIYIM.AĞIR SANAYII BOLGESINDE DEMIR ÇELIK IMALATI , HAMMADDECILIK MESLEGIYLE UGRASIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CAFER ARSLAN

  Gömeç

  1979 BURHANİYE DOĞUMLU ,DOKUZ EYLÜL İKTİSADİ VE İDARİ BÖLÜMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ MEZUNU ,MALİ MUŞAVİR EVLİ 2 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜL AĞAOĞLU

  Marmara

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN KAYAALP

  Ayvalık

  01.09.1971 KELKİT DOĞUMLU , ANKARA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU , İŞ ADAMI ,BALIKESİR SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ ,EVLİ 2 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  HARUN ŞENDOĞAN

  İvrindi

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN KAHRAMAN

  Manyas

  15/07/1972 Çaykara doğumluyum.Evli ve üç çocuk babasıyım.Birden fazla Sivil Toplum Örgütlerinde görev aldım.( Manyas Spor Klubü,Çağdaş Girişimciler Derneği,Hayır Severler Derneği).Manyas Ak Parti Kurucu üyesiyim.Manyas Belediye Başkanıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL ERDAL ÖNDER

  Havran

  13 ŞUBAT 1971 HAVRAN İNÖNÜ KÖYÜ DOĞUMLUYUM AYNIZAMANDA EVLİ VE 1 COCUK BABASIYIM.BUNU YANISIRA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. TİCARET HAYATIMDA İSE SİGORTA ACENTELİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL AYDEMİR

  Karesi

  KEMAL AYDEMİR 30 ARALIK 1980 ALMANYA’DA DOĞDU.BABASININ ADI AYDIN ANNESİNİN ADI FERİZAN’DIR.. 2001-2005 YAKINDOĞU ÜNİVERSTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. 2006 YILINDA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADI. 15 NİSAN 2012’DE YAPILAN 4.OLAĞAN KONGRE İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 15 AĞUSTOS 2013 TARİHİNDE KURUCU KARESİ İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADI. 3 KASIM 2014 TARİHİNDE 1.OLAĞAN KONGRE İLE TEKRAR KARESİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ. ALMANCA BİLEN KEMAL AYDEMİR EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL KAYAN

  Erdek

  28/02/1981 tarihinde Erdek'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erdek'te, Lise öğrenimini Bandırma'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Vatani görevini Siirt'te tamamladıktan sonra 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olup, stajını tamamladıktan sonra Erdek'te Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik işine başlamıştır ve halen devam etmektedir. Ak Parti Erdek İlçe Teşkilatı'nda 2 dönem Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SIKICIKOĞLU

  Savaştepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET YILMAZ

  Kepsut

  1954 KEPSUT DOĞUMLU SAVAŞTEPE ÖĞRETMEN OKULU MEZUNU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ÖN LİSANS MEZUNU ,EMEKLİ EĞİTİMCİ EVLİ 3 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  METİN ÖRKCÜ

  Edremit

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ATLA

  Sındırgı

  1963 Sındırgı Mumcu mahallesi doğumluyum. İlkokulu köyümde İmam Hatip Lisesini Lisesini Demirci'de , Yüksekokulu Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olarak bitirdim.28 yıl Düzce- İvrindi ve Sındırgı olmak üzere Diyanet İşleri Başkanlığında İmam-Hatip olarak görev yaptım.2010 yılında emekli oldum . 2 yıl Sındırgı İlim Yayma Cemiyeti Misafirhanesinde Müdürlük yaptım.2013 itibari ile parti yönetiminde İlçe Sekreteri olarak görev yaptım.23.06.2016 itibariyle İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEŞET AKBIYIK

  Bigadiç

  1969 BIGADIÇ DOĞUMLUYUM.ILK ORTA VE LISEYI BIGADIÇ'DE TAMAMLADIM.1988 YILINDA MARMARA ÜNIVERSITESI IKTISADI IDARI BILIMLER FAKÜLTESI MALIYE BÖLÜMÜNE BAŞLADIM VE 1992 YILINDA MEZUN OLDUM.1992 YILINDA DIL EĞITIMI IÇIN INGILTERE'YE GITTIM.1995 YILINDA ASKERLIK GÖREVIMI BITIRDIKTEN SONRA BALIKESIR'DE MALI MÜŞAVIRLIK STAJINA BAŞLADIM.2000 YILINDAN BU YANA KENDI BÜROMDA MALI MÜŞAVIRLIK OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN PARTIMIZIN ILÇE KURUCU ÜYESIYIM VE ILÇE SEKRETERLIĞI GÖREVINDE BULUNDUM.2004 YEREL SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.AYNI ZAMANDA BELEDIYE MECLISI 1.BAŞKAN VEKILLIĞI VE BIGADIÇ KENT KONSEYI BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM.1994 YILINDA EVLENDIM,2 KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ONUR BEDİR

  Burhaniye

  18 NİSAN 1975 YILINDA BURHANİYE DE DOĞDUM.iLK ÖĞRENİMİMİ BURHANİYE HÜRRİYET İLKOKULUNDA,ORTA OKULU EDREMİT İMAM HATİP ORTA OKULUNDA,LİSEYİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İMAM HATİP LİSESİNDE,ÜNİVERSİTEYİ MUSTAFAKEMAL ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.DAHA SONRA BURHANİYE YE DÖNEREK TARIM VE SEBZE-MEYVE İŞİYLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİYİM.PARTİMİZE 2004 YILINDA ÜYE OLUP,YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALDIM.PARTİMİZ KURULDUĞUNDAN BERİ YAPILAN GENEL,YEREL VE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BURHANİYE DE AKTİF OLARAK ÇALIŞIP MÜŞAHİT,SANDIK GÖREVLİSİ VE OKUL SORUMLUSU OLARAK GÖREV ALDIM.2014 YEREL SEÇİMLERİNDE PARTİMİZİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUM FAKAT SEÇİLEMEDİM.DAHA SONRA 12 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE ATANARAK,13 KASIM 2014 TARİHİNDE SEÇİLEREK İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.BURHANİYE DE, ANA KADEME,KADIN KOLLARIMIZ,GENÇLİK KOLLARIMIZ,MAHALLE BAŞKANLARIMIZ,BELEDİYE BAŞKANIMIZ,MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE EL ELE VEREREK,ÜYELERİMİZİN VE HALKIMIZIN İYİ VE KÖTÜ GÜNLERİNDE YANINDA OLUP,PARTİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDİP, BEN DEĞİL BİZ FELSEFESİYLE İL BAŞKANLIĞIMIZ,MİLLETVEKİLLERİMİZ,BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ, BURHANİYE DE DAHA ÖNCE PARTİMİZDE,İLÇE BAŞKANLIĞI VE YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALMIŞ DAVA ARKADAŞLARIMIZLA İSTİŞARE EDİP PARTİMİZİ DAHA İLERİ SEVİYEYE ÇIKARMAK İÇİN GAYRET EDİYORUZ.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞABAN ÖZEL

  Balya

  16.02.1973 yılında Balya Çakallar köyünde doğdum.Eğitim Öğretimimi Balya ve Balıkesir de tamamlayıp lise mezunuyum.Askerlikten önce bir süre İlçemizde esnaflık yaptım.Askerliğimi Jandarma olarak yaptım ve askerlik dönüşümde evlendim.İki kız bir erkek çocuk babasıyım.Askerlik dönüşümde iş hayatına Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Balya sorumlusu olarak 15 yıldır devam etmekteyim. Aynı zamanda Çakallar köyünde hayvancılıkla uğraşmakta olup Köyümüze Tarımsal Kalkınma Koop.kuruculuğunu üslendim ve 9 yıldır başkanlığını yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERVET BIYIK

  Gönen

  02.09.1972 Gönen Hafızhüseyinbey Köyü doğumluyum.İlkokulu köyümde,ortaokul ve liseyi Gönen İmam Hatip Lisesinde okudum.1991 yılında girdiğim ÖYS de Ankara Hukuk Fakültesini kazandım.Ankara Hukuk Fakültesinden 1995 yılında mezun oldum.Avukatlık stajımı Ankara Barosunda yaptım.Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 1999 yılının 1 Ekiminden itibaren Gönen'de serbest avukatlık yapmaktayım.Gönen Akparti Teşkilatının kurucuları arasında yer aldım.İlçe Teşkilatında seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı ve ilçe seçim kurulu üyeliği görevlerinde bulundum.23.12.2009 tarihinde Gönen İlçe Başkanlığına atandım.8 Ocak 2012 4.Olağan İlçe Kongresinde İlçe Delegeleri tarafından İlçe Başkanlığına seçildim.Pınar hanım ile evliyim, 2001 doğumlu Şevval ve 2005 doğumlu Yusuf adlarında iki çocuk sahibiyiz.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ GÜR

  Susurluk