• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET DAYİ

  Havran

  13.05.1978 EDREMİT DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ HAVRAN’DA TAMAMLADIM.15 YIL KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIM. ŞU AN TARIM VE HAYVANCILIK İLE UĞRAŞMAKTAYIM. EVLİYİM, 1 ERKEK 1 KIZ OLMAK ÜZERE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALP BOSTANCI

  Bandırma

  01.01.1963 YILINDA BANDIRMA'DA DOĞDUM İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ BANDIRMA'DA TAMAMLADIM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ AYDIN TURİZM İŞLETMECİLİ YÜKSEK OKULU MEZUNUYUM.TİCARİ HAYATA BANDIRMA'DA DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF DALGIÇ

  Gömeç

  1980YILINDA GÖMEÇTE DOĞUMLUYUM.ILK VE ORTA ÖĞRENIMIMI GÖMEÇTE TAMAMLADIM.LISE ÖĞRENIMIMI AYVLIKTA TAMAMLADIM.ŞU ANDA SEYAR PAZARCILIK FAALIYETI ILE UĞRAŞMAKTAYIM.GENÇLERINDE SIYASETTE TEMSIL EDILMELERINI SAĞLAMAK IÇIN A.DAY ADAYI OLARAK BAŞVURDUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN ATAHAN

  Altıeylül

  1977 BALIKESIR DOGUMLUYUM.EVLI 2 COCUK BABASIYIM.AĞIR SANAYII BOLGESINDE DEMIR ÇELIK IMALATI , HAMMADDECILIK MESLEGIYLE UGRASIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERDİNÇ ODABAŞI

  Gönen

  25.03.1977 Balikesir/Gönen doğumluyum.İlkokulu Gönen Şehit Kaymakam Rahmi Bey İlkokulunda ,Ortaokulu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda tamamladım.Lise Öğrenimimi Bandırma Ticaret Lisesinde ,Üniversite öğrenimimi ,Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme fakültesinde tamamladım.Üniversite yıllarımda Milli Gençlik vakfında aktif rol aldım.4 Kasım 2008 tarihinde partimize katıldım.Teşkilatımızın çeşitli kademelerinde aktif görev aldım.8 Şubat 2012 tarihinde,İlçe yedek yönetim kurulu üyesi, 2 Aralık 2017 tarihinde  Genel merkezimiz tarafından 5.Olağan ilce kongresinde tek aday olarak girdiğim seçimde İlçe Başkanı olarak seçildim.18 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen  6.Olağan Büyük Kongrede İl Başkanımız tarafından Büyük Kongre delegesi seçildim.1975 yılında kurulan Tekstil ve Pansiyon  işletmemizde, 44 yıldır Gönen halkımıza hizmet vermekteyiz. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜL AĞAOĞLU

  Marmara

  1972 Yılı Marmara doğumluyum. Marmara Merkez Lisesi mezunuyum. İki çocuk annesiyim. 27 Yıldır Marmarabirlik Zeytin Koop. çalışmaktayım. AK Parti Marmara İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevimi 6 yıl yaptım. 2014 Yerel seçimlerinde Marmara Adalar Belediyesi AK Parti Meclis üyesi seçildim. Bu görevi Partimizin 6.olağan kongresinde (3 Ekim 2017 günü) AK Parti Marmara İlçe Başkanlığı görevine seçilene kadar layıkıyla yerine getirdim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN DUMAN

  Edremit

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN KITAY

  Ayvalık

  1988 YILINDA DOĞDUM. EVLİYİM. ZEYTİN-ZEYTİNYAĞI ÜZERİNE OLAN AİLE İŞLETMEMİZDE ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM. 2015 YILINDAN BU YANA AYVALIK ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM. 2004-2005 YILINA KADAR ALTINOVA BELDE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI, 2014-2017 YILLARI ARASINDA AYVALIK İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL KAYAN

  Erdek

  28/02/1981 tarihinde Erdek'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erdek'te, Lise öğrenimini Bandırma'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Vatani görevini Siirt'te tamamladıktan sonra 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olup stajını tamamladıktan sonra Erdek'te Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik işine başlamıştır ve halen devam etmektedir. Ak Parti Erdek İlçe Teşkilatı'nda 2 dönem Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET CEMİL ATLA

  Sındırgı

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SIKICIKOĞLU

  Savaştepe

  1.9.1957 Savaştepe de doğdu.ilk,orta,lise ve yüksekokul eğitimini Savaştepe de tamamladı.30 yıl Mlli Eğitim Bakanlığında gerek ıdareci gerek öğretmen olarak hizmet etti.Evi ve 2 çocuklu.Eşi ve kendisi emekli.Gençlik yıllarında Ülkücü gençlikte çalıştı.2004 yılından itibaren Ak partiye katıldım değişik dönemlerde SKM başkanlığı yaptım.2 Ekim 2017 tarihinden bu yana Ak Parti Savaştepe İlçe Başkanlığını yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET YILMAZ

  Kepsut

  1954 KEPSUT DOĞUMLU SAVAŞTEPE ÖĞRETMEN OKULU MEZUNU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ÖN LİSANS MEZUNU ,EMEKLİ EĞİTİMCİ EVLİ 3 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEŞET AKBIYIK

  Bigadiç

  1969 BIGADIÇ DOĞUMLUYUM.ILK ORTA VE LISEYI BIGADIÇ'DE TAMAMLADIM.1988 YILINDA MARMARA ÜNIVERSITESI IKTISADI IDARI BILIMLER FAKÜLTESI MALIYE BÖLÜMÜNE BAŞLADIM VE 1992 YILINDA MEZUN OLDUM.1992 YILINDA DIL EĞITIMI IÇIN INGILTERE'YE GITTIM.1995 YILINDA ASKERLIK GÖREVIMI BITIRDIKTEN SONRA BALIKESIR'DE MALI MÜŞAVIRLIK STAJINA BAŞLADIM.2000 YILINDAN BU YANA KENDI BÜROMDA MALI MÜŞAVIRLIK OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN PARTIMIZIN ILÇE KURUCU ÜYESIYIM VE ILÇE SEKRETERLIĞI GÖREVINDE BULUNDUM.2004 YEREL SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.AYNI ZAMANDA BELEDIYE MECLISI 1.BAŞKAN VEKILLIĞI VE BIGADIÇ KENT KONSEYI BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM.1994 YILINDA EVLENDIM,2 KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER MUNİS

  Balya

  13.05.1961 YILINDA BALYA İLÇESİ SEMİZKÖY MAHALLESİNDE DOĞDUM.İLK VE ORTAOKULU KEPSUT VE DURSUNBEY İLÇELERİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA 1975-1978 YILLARINDA BURSA TARIM MESLEK LİSESİNDE OKUDUM.1978 YILI EKİM AYINDA ZİRAAT TEKNİSYENİ OLARAK BURSA İPEK BÖCEKCİLİĞİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜNDE GÖREVE BAŞLADIM.2000 YILINDA ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİNE DİKEY GEÇİŞ SINAVINI KAZANARAK LİSANS TAMAMLAMAYA BAŞLADIM VE 2003 YILINDA ZİRAAT MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDUM.2004 YILININ EKİM AYINDA ERZURUM İLİ PAZARYOLU İLÇESİNDE ÇALIŞIRKEN EMEKLİYE AYRILDIM.HALEN ÖZDAMARLAR UN SANAYİ A.Ş. SORUMLU YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.AYNI ZAMANDA 1987-1997 YILLARI ARASINDA SÜPERLİG HARİÇ DİĞER PROFESYONEL LİGLERDE HAKEMLİK GÖREVİNDE BULUNDUM.2006 YILINDA AK PARTİYE ÜYE OLDUM.2010 YILINDA KISA BİR SÜRE AK PARTİ BALIKESİR İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDE BULUNDUM.2014 YILINDA BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİM.2017 YILINDA 10 ARALIK YAPILAN İLÇE KONGRESİNDE BALYA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ONUR BEDİR

  Burhaniye

  18 NİSAN 1975 YILINDA BURHANİYE DE DOĞDUM.iLK ÖĞRENİMİMİ BURHANİYE HÜRRİYET İLKOKULUNDA,ORTA OKULU EDREMİT İMAM HATİP ORTA OKULUNDA,LİSEYİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İMAM HATİP LİSESİNDE,ÜNİVERSİTEYİ MUSTAFAKEMAL ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.DAHA SONRA BURHANİYE YE DÖNEREK TARIM VE SEBZE-MEYVE İŞİYLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİYİM.PARTİMİZE 2004 YILINDA ÜYE OLUP,YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALDIM.PARTİMİZ KURULDUĞUNDAN BERİ YAPILAN GENEL,YEREL VE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BURHANİYE DE AKTİF OLARAK ÇALIŞIP MÜŞAHİT,SANDIK GÖREVLİSİ VE OKUL SORUMLUSU OLARAK GÖREV ALDIM.2014 YEREL SEÇİMLERİNDE PARTİMİZİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUM FAKAT SEÇİLEMEDİM.DAHA SONRA 12 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE ATANARAK,13 KASIM 2014 TARİHİNDE SEÇİLEREK İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.BURHANİYE DE, ANA KADEME,KADIN KOLLARIMIZ,GENÇLİK KOLLARIMIZ,MAHALLE BAŞKANLARIMIZ,BELEDİYE BAŞKANIMIZ,MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE EL ELE VEREREK,ÜYELERİMİZİN VE HALKIMIZIN İYİ VE KÖTÜ GÜNLERİNDE YANINDA OLUP,PARTİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDİP, BEN DEĞİL BİZ FELSEFESİYLE İL BAŞKANLIĞIMIZ,MİLLETVEKİLLERİMİZ,BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ, BURHANİYE DE DAHA ÖNCE PARTİMİZDE,İLÇE BAŞKANLIĞI VE YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALMIŞ DAVA ARKADAŞLARIMIZLA İSTİŞARE EDİP PARTİMİZİ DAHA İLERİ SEVİYEYE ÇIKARMAK İÇİN GAYRET EDİYORUZ.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEZAİ DOĞAN

  Karesi

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ GÜR

  Susurluk

  15.10.1971 YILINDA SUSURLUK İLÇESİ GÜNAYDIN MAHALLESİNDE DOĞDU.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ SUSURLUK'TA, LİSE ÖĞRENİMİNİ BALIKESİR MERKEZ TEKNİK LİSESİNDE TAMAMLADI.25 YILDIR SUSURLUK İLÇESİNDE ESNAFLIK YAPMAKTA. SİYASİ HAYATINA AK PARTİDE BAŞLADI. TEŞKİLAT BAŞKANI VE SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU. 2016 YILINDA ATAMA İLE İLÇE BAŞKANI OLDU. 15/09/201/ TARİHİNDE YAPILAN 6. OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.HALEN BU GÖREVİNE DEVAM ETMEKTE. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TUĞRUL ÇAKIR

  İvrindi

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜZEYİR SALİ

  Dursunbey

  1957 DURSUNBEY DOĞUMLUYUM,İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENİMİMİ DURSUNBEY'DE YAPTIM.1985 YILINDA ANKARA ÜNV.İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.GIDA İMALLATÇILIĞI YAPIYORUM.EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YILDIZ BARCİN

  Manyas