• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET DAYİ

  Havran

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALP BOSTANCI

  Bandırma

  01.01.1963 YILINDA BANDIRMA'DA DOĞDUM İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ BANDIRMA'DA TAMAMLADIM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ AYDIN TURİZM İŞLETMECİLİ YÜKSEK OKULU MEZUNUYUM.TİCARİ HAYATA BANDIRMA'DA DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF DALGIÇ

  Gömeç

  1980YILINDA GÖMEÇTE DOĞUMLUYUM.ILK VE ORTA ÖĞRENIMIMI GÖMEÇTE TAMAMLADIM.LISE ÖĞRENIMIMI AYVLIKTA TAMAMLADIM.ŞU ANDA SEYAR PAZARCILIK FAALIYETI ILE UĞRAŞMAKTAYIM.GENÇLERINDE SIYASETTE TEMSIL EDILMELERINI SAĞLAMAK IÇIN A.DAY ADAYI OLARAK BAŞVURDUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN ATAHAN

  Altıeylül

  1977 BALIKESIR DOGUMLUYUM.EVLI 2 COCUK BABASIYIM.AĞIR SANAYII BOLGESINDE DEMIR ÇELIK IMALATI , HAMMADDECILIK MESLEGIYLE UGRASIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERDİNÇ ODABAŞI

  Gönen

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜL AĞAOĞLU

  Marmara

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN KITAY

  Ayvalık

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM KOMAN

  Manyas

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL KAYAN

  Erdek

  28/02/1981 tarihinde Erdek'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erdek'te, Lise öğrenimini Bandırma'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Vatani görevini Siirt'te tamamladıktan sonra 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olup, stajını tamamladıktan sonra Erdek'te Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik işine başlamıştır ve halen devam etmektedir. Ak Parti Erdek İlçe Teşkilatı'nda 2 dönem Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET SIKICIKOĞLU

  Savaştepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET YILMAZ

  Kepsut

  1954 KEPSUT DOĞUMLU SAVAŞTEPE ÖĞRETMEN OKULU MEZUNU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ÖN LİSANS MEZUNU ,EMEKLİ EĞİTİMCİ EVLİ 3 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT BAYTEKİN

  Karesi

  15.04.1965 yılında Balıkesir Merkez Tatlıpınar köyünde doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Balıkesir ilinde , yüksek öğrenimimi Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zeotekni bölümünde tamamladım. 1987 yılında Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürlüğünde görevine başladım. 1993 yılında şef, 1997 yılında Bölge Müdür Yarımcısı, 2009 yılında Malatya Bölge Müdürü, 2012 yılında Tekirdağ Bölge Müdürü olarak görev yaptım. 2015 yılı mayıs ayında emekli oldum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  METİN ÖRKCÜ

  Edremit

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ATLA

  Sındırgı

  1963 Sındırgı Mumcu mahallesi doğumluyum. İlkokulu köyümde İmam Hatip Lisesini Lisesini Demirci'de , Yüksekokulu Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olarak bitirdim.28 yıl Düzce- İvrindi ve Sındırgı olmak üzere Diyanet İşleri Başkanlığında İmam-Hatip olarak görev yaptım.2010 yılında emekli oldum . 2 yıl Sındırgı İlim Yayma Cemiyeti Misafirhanesinde Müdürlük yaptım.2013 itibari ile parti yönetiminde İlçe Sekreteri olarak görev yaptım.23.06.2016 itibariyle İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEŞET AKBIYIK

  Bigadiç

  1969 BIGADIÇ DOĞUMLUYUM.ILK ORTA VE LISEYI BIGADIÇ'DE TAMAMLADIM.1988 YILINDA MARMARA ÜNIVERSITESI IKTISADI IDARI BILIMLER FAKÜLTESI MALIYE BÖLÜMÜNE BAŞLADIM VE 1992 YILINDA MEZUN OLDUM.1992 YILINDA DIL EĞITIMI IÇIN INGILTERE'YE GITTIM.1995 YILINDA ASKERLIK GÖREVIMI BITIRDIKTEN SONRA BALIKESIR'DE MALI MÜŞAVIRLIK STAJINA BAŞLADIM.2000 YILINDAN BU YANA KENDI BÜROMDA MALI MÜŞAVIRLIK OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 2001 YILINDA KURULAN PARTIMIZIN ILÇE KURUCU ÜYESIYIM VE ILÇE SEKRETERLIĞI GÖREVINDE BULUNDUM.2004 YEREL SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.AYNI ZAMANDA BELEDIYE MECLISI 1.BAŞKAN VEKILLIĞI VE BIGADIÇ KENT KONSEYI BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM.1994 YILINDA EVLENDIM,2 KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER MUNİS

  Balya

 • ×

  İlçe Başkanı

  ONUR BEDİR

  Burhaniye

  18 NİSAN 1975 YILINDA BURHANİYE DE DOĞDUM.iLK ÖĞRENİMİMİ BURHANİYE HÜRRİYET İLKOKULUNDA,ORTA OKULU EDREMİT İMAM HATİP ORTA OKULUNDA,LİSEYİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İMAM HATİP LİSESİNDE,ÜNİVERSİTEYİ MUSTAFAKEMAL ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.DAHA SONRA BURHANİYE YE DÖNEREK TARIM VE SEBZE-MEYVE İŞİYLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİYİM.PARTİMİZE 2004 YILINDA ÜYE OLUP,YÖNETİM KURULLARINDA GÖREV ALDIM.PARTİMİZ KURULDUĞUNDAN BERİ YAPILAN GENEL,YEREL VE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BURHANİYE DE AKTİF OLARAK ÇALIŞIP MÜŞAHİT,SANDIK GÖREVLİSİ VE OKUL SORUMLUSU OLARAK GÖREV ALDIM.2014 YEREL SEÇİMLERİNDE PARTİMİZİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUM FAKAT SEÇİLEMEDİM.DAHA SONRA 12 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE ATANARAK,13 KASIM 2014 TARİHİNDE SEÇİLEREK İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.BURHANİYE DE, ANA KADEME,KADIN KOLLARIMIZ,GENÇLİK KOLLARIMIZ,MAHALLE BAŞKANLARIMIZ,BELEDİYE BAŞKANIMIZ,MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE EL ELE VEREREK,ÜYELERİMİZİN VE HALKIMIZIN İYİ VE KÖTÜ GÜNLERİNDE YANINDA OLUP,PARTİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDİP, BEN DEĞİL BİZ FELSEFESİYLE İL BAŞKANLIĞIMIZ,MİLLETVEKİLLERİMİZ,BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ, BURHANİYE DE DAHA ÖNCE PARTİMİZDE,İLÇE BAŞKANLIĞI VE YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALMIŞ DAVA ARKADAŞLARIMIZLA İSTİŞARE EDİP PARTİMİZİ DAHA İLERİ SEVİYEYE ÇIKARMAK İÇİN GAYRET EDİYORUZ.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP AKANTAŞ

  İvrindi

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ GÜR

  Susurluk

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜZEYİR SALİ

  Dursunbey

  1957 DURSUNBEY DOĞUMLUYUM,İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENİMİMİ DURSUNBEY'DE YAPTIM.1985 YILINDA ANKARA ÜNV.İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.GIDA İMALLATÇILIĞI YAPIYORUM.EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.