×

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (266) 249 30 03

 • Birlikte Başardık!
  Balıkesir AK İcraatlar
 • Poyrazlı‘dan Cumhurbaşkanlığı Değerlendirmesi

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Mahmut Poyrazlı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 60'ın üzerinde oy alarak Cumhurbaşkanı olarak seçileceğini söyledi.
  Teşkilat
 • Mazlumun yanında yer alacağız

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Suriye konusunda da Irak konusunda da Mısır konusunda da Filistin konusunda da hakkın, haklının, mazlumun yanında yer almaya devam edeceğiz" diye konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Cumhurbaşkanlığı Seçim Kılavuzu

  10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik, il ve ilçe teşkilatlarımızın seçim kampanyası süresince kullanacağı materyaller belirlenmiştir.
  Teşkilat
 • Başbakan Yardımcısı İşler, AK Parti’yi ziyaret etti

  Balıkesir'de çeşitli temaslarda bulunan Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Av. Mahmut Poyrazlı‘dan ‘‘hayırlı olsun’‘ziyareti

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Mahmut Poyrazlı, TES-İŞ Sendikasının 10.Genel Kurulu’nda Şube Başkanlığı’na tekrar seçilen TES-İŞ Sendikası Şube Başkanı Necdet Özbay’ı ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat
 • Adana hızlı tren şehri olacak

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Konya, Karaman, Ulukışla, Mersin, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, sınır hattını hızlı tren hattı haline getiriyoruz. İnşallah Adana'yı bölgede bir hızlı tren şehri yapacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti mayıs ayı il danışma meclisi toplantısı yapıldı.

  AK Parti Mayıs Ayı İl danışma meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av.Mahmut Poyrazlı,Bursa Milletvekili,Balıkesir İl Koordinatörü İsmet Su,Balıkesir Milletvekilleri M.Cemal Öztaylan, Ali Aydınlıoğlu, Önceki dönem Milletvekili Ayşe Akbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Yönetim kurulu üyeleri, İlçe yönetimleri, Kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri ve teşkilat mensupları katıldı.
  Teşkilat
 • Herkese eşit mesafede olacağız

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Edip Uğur'un mazbatasını almasının ardından belediyede devir teslim töreni yapıldı.
  Teşkilat
 • Gündemimizi kendimiz belirleriz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bu ülkeye hiç kimse istikamet çizemeyecek. Kendi gündemimizi kendimiz belirleriz. Kendi istikametimizi kendimiz çizeriz. İşte onun için 10 Ağustos çok önemli" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Amacımız Balıkesir’in kalkınması

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Ahmet Edip Uğur, amaçlarının, Balıkesir'in kalkınması, güzelleşmesi, halkın refah içinde yaşaması olduğunu bildirdi.
  Teşkilat

Balıkesir Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan