• “FİTNE VE FESADA İZİN VERMEYECEĞİZ”

  AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Sağlam, Edremit'te ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Partililere seslenen Sağlam; "Bizlerin boş işlerle kaybedecek zamanı yok. Hiçbir şekilde aramızda ve şehrimizde içimize fitne ve fesat sokmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz" dedi.
  Teşkilat
 • Balıkesir’de Sağlam Dönemi Başladı

  Genel Merkez tarafından İl Başkanlığı görevine atanan Ahmet Sağlam görevi devraldı. Sağlam; "Partide yaşanan tartışmalara son vermek için çalışacağım. Hep birlikte el ele vererek 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanacağız" dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ BALIKESİR’DE AHMET SAĞLAM DÖNEMİ

  İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan'ın Altıeylül İlçe Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için istifa vermesiyle boşalan İl Başkanlığına Av. Ahmet Sağlam atandı.
  Teşkilat
 • “ANKARA’DA BEŞ KİŞİLİK HARİKA BİR EKİBE SAHİBİZ”

  Ankara'da, Balıkesir Milletvekilleriyle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Balıkesir'in tüm yatırımlarını, verilerini ve sorunlarını çok yakından takip eden beş kişilik harika bir ekibe sahibiz" dedi.
  Teşkilat
 • “Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz”

  "Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz" futbol turnuvasında konuşan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Biz birlik ve beraberlik içerisinde dava şuuruyla hedefe kitlenmiş durumdayız" dedi.
  Teşkilat
 • ‘Genç Market Açıldı’

  Balıkesir'de geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Hasan Basri Çantay Gençlik Merkezi bünyesindeki "Genç Market" projesi ile üniversite öğrencileri ücretsiz gıda desteği alacak.
  Teşkilat
 • Kandemir: ‘Balıkesir ve Türkiye’de İddialıyız”

  Balıkesir İl Teşkilatı'nı ziyaret eden AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "AK Parti yerel seçimlerde sadece Balıkesir'de değil tüm Türkiye'de iddialı" dedi.
  Teşkilat