• AK PARTİ BALIKESİR’DE AHMET SAĞLAM DÖNEMİ

  İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan'ın Altıeylül İlçe Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için istifa vermesiyle boşalan İl Başkanlığına Av. Ahmet Sağlam atandı.
  Teşkilat
 • “ANKARA’DA BEŞ KİŞİLİK HARİKA BİR EKİBE SAHİBİZ”

  Ankara'da, Balıkesir Milletvekilleriyle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Balıkesir'in tüm yatırımlarını, verilerini ve sorunlarını çok yakından takip eden beş kişilik harika bir ekibe sahibiz" dedi.
  Teşkilat
 • “Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz”

  "Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz" futbol turnuvasında konuşan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Biz birlik ve beraberlik içerisinde dava şuuruyla hedefe kitlenmiş durumdayız" dedi.
  Teşkilat
 • ‘Genç Market Açıldı’

  Balıkesir'de geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Hasan Basri Çantay Gençlik Merkezi bünyesindeki "Genç Market" projesi ile üniversite öğrencileri ücretsiz gıda desteği alacak.
  Teşkilat
 • Kandemir: ‘Balıkesir ve Türkiye’de İddialıyız”

  Balıkesir İl Teşkilatı'nı ziyaret eden AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "AK Parti yerel seçimlerde sadece Balıkesir'de değil tüm Türkiye'de iddialı" dedi.
  Teşkilat
 • 820 KASA HAMSİ TUTTULAR

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan'ın, balık av sezonunun açılmasıyla birlikte "Vira Bismillah" diyerek Çakıl Mahallesinden denize açıldığı Bandırmalı balıkçılar, 820 kasa hamsi tuttu.
  Teşkilat
 • MYK’YA BALIKESİR DAMGASI

  AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, gece saat 23:00'de telekonferansla İl Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, "Balıkesir'in yakaladığı bu ivme tüm Türkiye'ye de örnek teşkil etmeye devam edecek" diye konuştu.
  Teşkilat